Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President


Z początkiem września 2023 roku Piotr Miednik został powołany na Członka Zarządu oraz objął funkcję CFO w Artgeist Sp. z o.o., firmie z branży dekoracji ściennych, spółce portfelowej Resource Partners.

 Piotr_Miednik.jpg

Piotr posiada 15-letnie doświadczenie w dziedzinie finansów, raportowania giełdowego i do funduszy inwestycyjnych, zdobytym na stanowiskach kierowniczych. Jest ekspertem w obszarze transakcji fuzji i przejęć (M&A), projektów fundraisingu oraz sprzedaży do inwestorów strategicznych i finansowych. Jedna z realizowanych przez niego transakcji, zdobyła tytuł Forbes nr 1 Top Przejęć Zagranicznych w 2020 roku.

 

Piotr umacniał struktury zarówno spółek z portfolio funduszy inwestycyjnych, jak i firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, w tym podmiotów z WIG20. Pracował m.in. dla Karl Voegele w Szwajcarii, Grupy CCC, Prima Moda oraz Contec.

 

Artgeist Sp. z o.o. to polska firma, która w ciągu niespełna dwudziestu lat zbudowała status lidera w kraju oraz jednego z największych producentów dekoracji ściennych w Europie.

 

Ma kilkadziesiąt euro milionów przychodów, silne struktury managerskie oraz apetyt na więcej, dzięki czemu z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku globalnym. Rolą Piotra będzie przygotowanie spółki do sprzedaży inwestorowi branżowemu lub finansowemu, m.in. poprzez wsparcie w rozwoju sprzedaży oraz ekspansji, jak również optymalizację procesów finansowych przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych.

 

Poza światem finansów Piotra pasjonują kultura Japonii, nurkowanie oraz podróże.