Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Gospodarka

muratkalafat criteo
Według wyników badania Criteo, rośnie znaczenie zniżek za wcześniejsze zakupy oraz rola obsługi klienta w handlu detalicznym w Polsce

 

Trzy kluczowe wnioski dotyczące opinii polskich konsumentów w przeddzień okresu świątecznego 2020:
W tym roku kupujący dokonają więcej zakupów w sieci.

 

 


37% polskich kupujących stwierdziło, że w porównaniu z okresem sprzed kilku miesięcy, wolą robić zakupy w sklepie, jednak 53% ankietowanych stwierdziło, że w tym roku lepiej robi się im zakupy w sieci niż w sklepach stacjonarnych. O ile polscy konsumenci twierdzą, że we wszystkich kategoriach produktowych, w nadchodzących miesiącach ich zakupy online będą większe, to zakupy spożywcze oraz piwo/ wino/ wyroby spirytusowe będą robić głównie w sklepach stacjonarnych.

pexels tetyana kovyrina 1600139
Okres po żniwach zawsze jest intensywnym czasem w kalendarzu prac rolnych. Siew to odpowiedzialne zadanie, którego rezultaty rzutują na całość pracy na roli. Co istotne, obsiewanie pól jest związane nie tylko z planowaniem przyszłorocznych zbiorów, ale także z poprawą kondycji gleby. Podobnie jak i w przypadkach innych prac na roli, sposoby i proces wysiewu ulega ciągłej ewolucji, w miarę rozwoju nauk i technologii rolniczej. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć jak wyglądają dostosowane do dzisiejszych czasów skuteczne i nowoczesne procesy siewu.

Cedo Polska zdjecie fabryki

fot. Cedo

Jak wynika z raportu Deloitte Trendy HR 2018 poczta elektroniczna (98%) i telefon (92%) to 2 najczęściej wykorzystywane firmowe kanały komunikacyjne. Ale co w sytuacji, jeśli znaczna część zespołu nie posiada służbowego telefonu i adresu mailowego – jak chociażby w przypadku dużych zakładów produkcyjnych? Komunikacja online nie wystarczy, a do gry wchodzą inne narzędzia. Jak je dobrać i dlaczego to tak istotne? Opowiada o tym Dominika Frydlewicz, HR Manager firmy Cedo.