Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Lifestyle

examining in vet clinic
W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przywiązuje się do zdrowia ukochanych zwierząt domowych. Większość właścicieli regularnie szczepi, odrobacza i kontroluje zdrowie swoich czworonogów, starając się zapewnić im jak najlepszą opiekę i długie życie. Są jednak choroby, które przychodzą znienacka, a jednym z nich jest rak. Onkologia weterynaryjna to dziedzina, która skupia się właśnie na tego rodzaju schorzeniach i ich leczeniu. Czytaj dalej i dowiedz się więcej o onkologii, oraz procesie leczenia raka u zwierząt.

Paclan 3 sposoby na obiad bez smaczenia

fot. Paclan

Co zrobić dziś na obiad? To pytanie zadajemy sobie nieraz kilka razy w tygodniu. Niby możliwości jest wiele, ale właśnie tutaj jest największy problem, bo najlepiej, gdyby było szybko, ale jednocześnie smacznie i zdrowo. Spełnienie tych 3 kryteriów w jednym daniu nie jest takie łatwe, ale naprzeciw wychodzą pomysły na obiady bez smażenia – z piekarnika. Co warto przygotować?

 

wspólne

 

Przed nami najgorętszy czas pod względem spotkań towarzyskich – karnawał! Chcemy jak najlepiej ugościć swoich przyjaciół, dlatego dobieramy muzykę, stroimy mieszkania i tworzymy pyszności. Jakie przekąski podbiją podniebienia gości, a ich zrobienie jest szybkie i łatwe? Sprawdź nasze kulinarne propozycje!