Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Nowe technologie

document image rid4 3
Niemiecka firma Kipp to obecnie jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów elementów metalowych na świecie. Oferta matki wyróżnia się przede wszystkim swoimi rozmiarami – składa się obecnie z ponad 36 tys. różnych produktów, które łączy wysoka jakość wykonania, precyzja oraz świetna dostępność. Tak zróżnicowana i doskonale przemyślana oferta sprawia, że klienci mają szansę zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne w jednym miejscu oraz postawić na sprawdzone rozwiązania od renomowanego, cenionego wśród klientów z całego świata producenta.

Symulacja wtrysku
Symulacja wtrysku nazywana często symulacja “ moldflow” pokazuje jak przebiega proces wtryskiwania roztopionego tworzywa, co pozwala przewidzieć i zapobiec występowaniu wad produkcyjnych części i form. Jedną z działalności firmy Pawform jest sprzedaż i wdrożenie oprogramowania do symulacji wtrysku Moldex3D.

Cedo zaklad produkcyjny450

fot. Cedo

O tym, że rozwój technologii zmienił przemysł nie trzeba nikogo przekonywać. Rozwiązania, które kiedyś były w sferze konstruktorskich marzeń, dziś są rzeczywistością – automatyka przemysłowa i zrobotyzowane systemy dokonały rewolucji w halach produkcyjnych. O roli nowinek technologicznych w procesie produkcji opowiada Marcin Terelak – Technical Manager, który nadzoruje pracę działu technologii i inżynierii procesowej w firmie Cedo.