Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Nowe technologie

Czytniki mikropłytkowe
Technologia nieustannie rozwija się w każdej dziedzinie życia człowieka. Każda branża może pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami, których rezultatem są doskonałe urządzenia.

QN700B
W skład ekskluzywnej rodziny telewizorów Excellence Line wchodzi także model QN700B. To najbardziej przystępny telewizor z tej prestiżowej linii, który oferuje imponujący realizm obrazu w rozdzielczości 8K, przestrzenny dźwięk oraz zachwycający design. Kupując ten wyjątkowy telewizor do 30 października, można zyskać od 500 do nawet 1000 zł zwrotu na konto.

frame
The Frame od czasu pojawienia się na rynku znacznie zrewolucjonizował podejście do roli telewizora we wnętrzu. Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że jest on wręcz stworzony nie tylko do obcowania ze sztuką w domowym zaciszu, lecz także do prezentacji dzieł w galeriach, muzeach i domach aukcyjnych. W dniach 18-20 października b.r. Samsung The Frame będzie częścią aż 5 aukcji prac ze zbiorów znanej nie tylko w Polsce kolekcjonerki dzieł sztuki.