Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Biznes

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

innowacyjne Rozwiązania w Automatyzacji i Pomiarach
Firma Suporte Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych, obróbki skrawaniem oraz precyzyjnych pomiarów. Dzięki pasji, wykształceniu i wieloletniemu doświadczeniu swoich pracowników, Suporte stało się niekwestionowanym liderem na rynku, oferując kompleksowe i dostosowane do klienta rozwiązania.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Firmy transportowe
Firmy transportowe coraz bardziej się rozwijają, a poszczególne usługi i produkty pomagają im w codziennej pracy. Z każdym dniem szukamy ułatwień, przez które nasza praca będzie bardziej efektywna. Wiele zmian w kwestii rozwoju firm transportowych wnosi automatyzacja, która pozwala osiągać zamierzone sukcesy. Działania branży TSL głównie opierają się właśnie na niej.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Six Sigma Green Belt
Six Sigma Green Belt to metodologia i narzędzia, które pozwalają lepiej zrozumieć procesy zachodzące w organizacji oraz udoskonalić je w celu uzyskania większej efektywności. Szkolenie Green Belt ma w założeniach przygotować uczestników do praktycznego wdrożenia Six Sigma, ale czego konkretnie dotyczy program szkoleniowy?

Podkategorie