Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Biznes

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dźwignia
Wiele gałęzi przemysłu nie funkcjonowałoby sprawnie, gdyby nie dźwignice. Sprzęt przeznaczony do przenoszenia ciężkiego, nieporęcznego towaru znajduje zastosowanie w logistyce, przemyśle hutniczym, górniczym i budowlanym. Uniwersalne suwnice nie tylko przyspieszają wykonywanie zadań, ale zwalniają Twoich pracowników z obowiązku pracy w obciążających i często niebezpiecznych warunkach. Jakie rodzaje suwnic spotkasz najczęściej?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
mobilny1 1
Niespodziewane i czasami również bardzo kosztowne wydatki nigdy nie są przyjemnym epizodem. Kiedy decydujemy się kupić maszynę, ponieważ nasza koparka, ładowarka czy spychacz nie rokują na przyszłość, staje przed nami poważne pytanie – bardziej opłaca się kupno nowych czy używanych maszyn? Jeśli zdecydujemy się kupić używaną maszynę, musimy nastawić się na długie i żmudne przeglądanie ofert, a także mieć z tyłu głowy fakt, że ryzykujemy nawet wtedy, gdy maszyna wydaje się z pozoru w bardzo dobrym stanie. Kupując nowy produkt, jesteśmy zmuszeni oczekiwać na niego nawet kilka miesięcy, przez co istnieje realna szansa, że stracimy sezon roboczy. Mogłoby się wydawać, że nie ma skutecznej alternatywy, aby pogodzić wszystkie nieprzyjemne kwestie związane z wcześniejszymi opcjami. A jednak odbudowa maszyn jest najlepszym sposobem, jeśli nie chcemy przepłacać i jednocześnie mieć pewność, że oddając nasz sprzęt do generalnego remontu, otrzymamy go w stanie niemal fabrycznym, bez wad ukrytych. Bez względu na to, czy to odbudowa maszyn budowlanych, kolejowych, drogowych czy do wycinki drzew.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

niedobór
Ogólnoświatowy niedobór chipów komputerowych uderza we wszystkie rynki, od samochodów po konsole do gier wideo. Wygląda na to, że kolejnym rynkiem, który zostanie dotknięty, będzie rynek smartfonów. Niedobór półprzewodników jest spowodowany wieloma czynnikami, w tym zamykaniem fabryk i zakładów z powodu pandemii Covid-19 oraz zwiększonym popytem na elektronikę użytkową.

Podkategorie