Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Dla wszystkich użytkowników smartfonów Galaxy, którzy potrzebują odświeżyć wyświetlacz w swoim smartfonie, Samsung Premium Service Plaza przygotowała wyjątkową promocję. Teraz na hasło "wakacje" można wymienić ekran telefonu taniej nawet o 100 zł oraz otrzymać nową baterię w prezencie.

 

  • W ramach promocji „WAKACJE Z EKRANEM" [1] można uzyskać rabat na wymianę uszkodzonego mechanicznego wyświetlacza smartfonu Samsung.
  • Z promocji można skorzystać na hasło: „wakacje", odwiedzając Samsung Premium Service Plaza w Warszawie.
  • Promocja obowiązuje od 14.07.2020 do 14.09.2020 r.

Zdarza się, że smartfony wypadają nam z rąk i ulegają rozbiciu czy zarysowaniom. Korzystanie z mechanicznie uszkodzonego wyświetlacza bywa uciążliwe, a przy tym powoduje, że telefon nie wygląda już estetycznie. Na szczęście teraz w ramach nowej promocji na hasło: „wakacje" będziemy mogli odświeżyć nasze urządzenie mobilne w niższej cenie. Przy wymianie wyświetlacza w serii Galaxy Fold, Galaxy Z Flip, S oraz Note można zaoszczędzić nawet 100 zł, a w przypadku pozostałych modeli – 50 zł. Użytkownicy serii Galaxy S10 i S20 oraz Note9 i Note10 w prezencie otrzymają też folię ochronną, która dodatkowo zabezpieczy telefon podczas wakacyjnych wyjazdów.

Zabierając smartfon na całodzienną wycieczkę w góry czy na plażę, zazwyczaj nie mamy możliwości, aby go podładować. Dlatego dodatkowo przy każdej wymianie wyświetlacza przy wybranych modelach Galaxy [2] będzie można skorzystać z bezpłatnej wymiany baterii. To świetny prezent na okres urlopowy, kiedy potrzebujemy sprawnego i wydajnego smartfonu do korzystania z aparatu czy z Internetu.

Promocja obowiązuje w Samsung Premium Service Plaza w Warszawie, gdzie odwiedzający mają do dyspozycji profesjonalny serwis urządzeń, oryginalne części oraz najwyższą jakość obsługi.

                                                                                

[1] Szczegóły i regulamin promocji „WAKACJE Z EKRANEM" można znaleźć w Samsung Premium Service Plaza w Warszawie.

[2] dotyczy modeli z serii Galaxy Z Flip, Fold, Note oraz Galaxy S, A z wyłączeniem modeli SM-G930, G920, A320, A520, A530, A600, A750